KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15085134
nr 1508 5134
Etsning
Lojsa af Geijerstam, Sverige. "Inga leoparder alls". Signerad, numrerad 29/50, daterad 1982. Bildmått: 19,5x24,5 cm. Bladets mått: 26,5x40 cm, oramad
Kondition: bladet ngt smutsigt utanför bildytan
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:52:48
6/12 10:44:35